Bez Çanta Firmaları

Bez Çanta Dünyası – Üretici Bir Firma

Bez çanta dünyası 1994 yılında kurulan ve ilk günkü heyecanı ile bez çanta üretimine devam eden bir firma. Bu hafta üretici olarak sizlere Bez Çanta Dünyasını tanıtacağız.

Kendileri ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde bez çanta üretimi yapan firmamız sektörün en eskilerinden ve en deneyimli firmalarından birisi , tabi sektörde ilk önce karton çanta ile başlayan ve sonra taleplere göre bez çantaya dönen firma zorlu aşamalardan geçerek şuan ki 2000 metre kapalı alanda hizmet vermektedir. Bez çanta üretiminde sektörün bütün alanlarında hizmet verme ye çalışıyorlar.

İsmail bey ile yaptığımız görüşmede sözün senet olduğu bir zamandan geldiklerini ve ticaretlerini bu mihvalde sürdürdüklerini beyan ettiler.Çalışan sayılarının ve kendilerine hizmet eden fason grupların hızla arttığını gerek yurt içi ve gerek yurt dışında hizmet vermeye devam ettiklerini beyan ettiler.

Tabi sektörde poşet yasası olarak bilinen ve 1 ocak itibarı ile yürürlüğe giren yasanın neticesinde bir çok merdiven altı firmanın çıktığını ve müşterilerinin bunlara karşı tedbirli olmalarının gerekliliğinden bahsettiler.

Ve son olarak bez çanta olarak ”Dünyayı Taşıyoruz” sloganın temel hedefleri doğrultusunda ilerlemeye çalıştıklarını ve her türlü bez çanta, fuar çantası, bez torba ve promosyon bez çanta üretimi yaptıklarını dile getirdiler. Firma baskılı bez çanta için Bez çanta Dünyası’ na ulaşabilirsiniz. Bez çanta hakkında daha detaylı bilgi için linke buradan ulaşabilirsiniz – Bez Çanta Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir