Bez çanta haberleri

Çantalar Hep Bizimle

Çantalar her an yanımızda olduğu gibi kolumuzdan düşürmediğimiz bir aksesuardır. Peki çanta alırken nelere dikkat ediyoruz?

İlk olarak alacağınız çantanın boyutunun sizin için rahat ve kullanışlı olup olmadığı öenmli bir unsurdur.O gün için  ihtiyacınız olan  şeyleri çantanıza sığdırabilmeniz gerekir. Kadınların yaşı büyüdükçe, çantalar konusunda tarzları kendileri ile birlikte değişim içerine giriyor.

Kullandığınız çanta boyutlarının kıyafetiniz ve katılacağınız davetlerle de ilgisi vardır. Mesela plaja giderken yanınıza cüzdan boyutunda bir çanta alamazsınız değil mi?

Çanta tercihinizde çantanın kaliteli olamasına dikkat edersiniz. Eğer çantanızı dayanıklı bir kumaştan seçerseniz çantanızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Kumaş çantalar ilkbahar ve yaz aylarında kullanmak için ideal. Kavurucu yaz sıcağında kolunuza yapışıp sizi rahatsız etmez fakat çabuk kirlenir. Ve zamanla çantanız içindeki ağırlığa dayanamaz ve yırtılır.

Çantalarda hem kaliteli hem de dayanıklı olan malzemeden yapılan çanta seçiminde deri ve doğal ham bezden yapılan bez çantalar tercih edelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir