Bez çanta haberleri

Çevreci Destek Çevreci Gemi Söküm’den Geldi

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği (Gemi SANDER) “Sıfır Atık Projesi” kapsamında çevre bilinci duyarlılığını arttırmak adına Aliağa Kapalı Pazar yerinde vatandaşlara bez çanta dağıttı. GEMİ SANDER, vatandaşlara alışverişlerinde uzun süre kullanabilecekleri yüzde yüz pamuktan oluşan alışveriş çantalarının dağıtımını kapalı pazar yerinde yaptı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Aliağa Şubesi yetkilileri ve GEMİSANDER adına dernek Sekreteri Mesut Yolcu ve Genel Koordinatörü Ersin Çeviker tarafından ücretsiz olarak dağıtılan bez çantalar vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Çevre dostu anlayışıyla her zaman Gemi Söküm olarak hareket ettiklerini belirten GEMİSANDER Genel Koordinatörü Ersin Çeviker doğayı korumanın görevleri arasında yer aldığını bu nedenle bez çanta dağıtarak çevre bilincinin artmasına katkıda bulunmak istediklerini söyledi. GEMİSANDER Genel Sekteri Mesut Yolcu “ Sıfır Atık Projesi kapsamında böyle bir projeyi derneğimiz adına gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızı çevre konusunda daha duyarlı ve hassas olmaya davet ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir