Bez çanta haberleri

Fuar için Bez Çanta Yaptıracaklar Dikkat!!!

Fuar için Promosyon Çanta Siparişi Verenler Dikkat !!! Son Zamanlardaki Kaptı Kaçtılar Can Yakmaya Devam Ediyor.

Firmanız fuarlara katılım sağlayacak telaşınız çok yüksek ve ürünleri hemen toparlayıp hazırlanmanız gerekiyor. İşte bu telaşınızı fırsata dönüştüren kaptı kaçtı merdiven altı firmalar sizi sıkıntıya sokabilirler.

Sipariş Verirken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Önceki haberlerimizi takip eden okuyucularımız çok iyi bilir bunlar ile ilgili çok haber yaptık ama tekrar uyarma ihtiyacı duyduk haberimizi okumadan sipariş vermeyin!

İlk önce sipariş verceğiniz firma sitesi size güven vermeli sahte fotoğraflar yada üretim fotoğrafları olmayan firmalardan kaçının.

Sonra Sipariş aşamasına geldiğiniz firma karşılama telefonları ve istediğiniz numunelerin size ulaşması ve muhatap sıkıntıları yaşamamanız için bunlara dikkat etmelisiniz.

Ve sipariş verdikten sonra karşılaşabileceğiniz sıkıntıları çözebilecek kendinden emin kadrolarının olması çok önem taşımaktadır.

Sonuç olarak sipariş verirken ilk önceliğiniz fiyat değil firma güvenirliliği olan yerleri tercih etmeniz gerekir. Bu konuda çok mağdur olmuş firma var ikincisi siz olmayın. Kesinlikle üretim dışarıda mı yapılıyor yada sizlere verdikleri bilgiler ne derece doğru bunlar göz önünde bulundurun ve aldanmayın.

Önceki yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bez çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir