Bez çanta haberleri

Gediz Belediyesi’nden Bez Torba

Kütahya Gediz İlçesi Belediyesi çevre ve geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak istediklerinden bez çanta, geri dönüşüm broşürü ve belediye postası dergisi vatandaşlara ücretsiz dağıtıyor.

Kütahya’nın Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, günümüzde hızlı sanayileşmesi ve nufüs artışının çevre sorunlarınında beraberinde geldiğini söyledi.

Başkan Akçadurak; “Çevreyi koruma bilincinin oluşturulması ve toplum geneline yaygınlaştırılması için halkımıza bez çanta ve geri dönüşüm broşürü dağıtıyoruz. Ayrıca bez çanta içerisinde belediye yatırımlarımızın tanıtımı için Gediz Belediye Postası dergisi yer alıyor. Bez torbalarımızı kullanarak doğaya, çevremize, ülkemize daha duyarlı bir süreç içerisine gireceğiz. Geleceğimiz, çocuklarımız ve daha güzel bir dünya için uygulamayı hep birlikte destekliyoruz” dedi.

Akçadurak; “Tarih, kültür, insan ve mekan boyutunda sürekli yaşanabilir bir Gediz oluşturmak vizyonuyla oluşturduğumuz çalışmalarımız ile ilçemiz Gediz’e hiç eksilmeyen bir şevkle hizmet etmekten mutluyuz. Çabamız, gayretimiz insan ve canlı odaklı çevreye duyarlı bir Gediz olmuştur” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir