Bez çanta haberleri

OKUL İÇİN ÇANTA TERCİHLERİ

İlkokul döneminde çocuklar çizgi film karakterleri ile yeni yeni tanışmaya başlarlar, okul çantaları arasında çocuklar çizgi film karakterli çantalar isterler.

Erkek çocuklar için ilkokul çantalarında Spıderman, Arabalar , Batman gibi karakterler tercih edilirken, kız çocuklar için Barbie, eskiden günümüze kadar gelen Şirinler, Elsa vazgeçilmez çizgi film karakterleri, çantalarda yer alarak onları mutlu eder.

Orta okula başlayan çocuklar yeni okul yeni dersler, keşfedecek yepyeni bilgiler demek. Ortaokul ile birlikte ders sayısının artması ve yapılan spor, sanatsal aktiviteler gibi aktivitelerin de eklenmesi ile derslerde kullanılacak ekipmanlar da artacaktır.. Çok gözlü, cepli çantalar daha kolay organize olmalarını sağlar. Aynı zamanda cüzdan, anahtar gibi eşyalarının da kaybolmaması için alacağınız çantada ufak bölümlerin de olmasına dikkat edebilirsiniz.

Kendilerini daha fazla ifade etme ihtiyacı duyan lise çağındaki gençler için onların zevklerine uygun çantalar seçebilirsiniz. Bulunduğu dönemde popüler olan desenli çantaların yanı sıra, postacı çantaları da oldukça kullanışlıdır. Dünyanın en ünlü çanta markaları yanı sıra sevdiği sanatçının resmi olduğu, ve sosyal medyada çok kullanılan emojiler baskılı çantaları tercih edebilirsiniz. Ham bez sırt çantaları üzerinde bu baskılarda çok şık duracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir