Bez çanta haberleri

Taksicinin Bez Çanta Hediyesi

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde taksicilik yapan İbrahim Bakıroğlu, görsel ve çevresel kirliliğine önlem alınmasını sağlamaya katkıda bulunmak için yaptırdığı isminin yazılı olduğu bez çantaları müşterilerine hediye ediyor.

Taksicilik yapan ve geçimini öyle sağlayan İbrahim Bakıroğlu(54) evli ve 2 çocuk sahibi, müşterilerine geniş müzik arşiviyle, kahvaltı ikramıyla ve pos cihazıyla hizmet veriyor.

Şehit ve gazi yakınlarına ücretsiz seyahat imkanı sunan Bakıroğlu, çevre kirliliğinin önüne geçmek ve bilinçlendirmek adına müşterilerine isminin yazılı olduğu bez çantalar hediye ediyor.

“Hizmette sınır yok.” anlayışını benimsemiş olan Bakıroğlu, “Yaklaşık 4 yıldır hizmet veriyorum. Taksiciliğe başladığım günden bu güne şehit ailelerine ücretsiz bir uygulama başlattım. Takside müşterilerime kahvaltı ikram ettim, bunun yanı sora kredi kartı ile hizmet sundum.” dedi.

Bakıroğlu, bir arkadaşının tavsiyesiyle taksicileğe başlamış ve artık geçimini taksicilik yaparak devem ettirdiğini anlatarak, şöyke konuştu: “Çevreyi korumak adına müşterilerime bez torba hediye ediyorum. Vatandaşlarımıza çeşitli hizmetlerde bulunmak için onlara pazar çantası veriyorum. Değişik kampanyalar düzenleyerek müşterilerin takdirini kazanıyorum. Bez torba uygulamasından esinlenerek, ‘Ben de ne yapabilirim?’ diye düşündüm, müşterilerime bez torba hediye etmeye karar verdim. İlerleyen günlerde daha değişik kampanyalarla müşterilerime hizmet etmeye devam edeceğim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir