İkinci Manşet

Toptan Baskısız Bez Çanta

Toptan Baskısız Bez Çanta Almaya Karar Verdiniz. Nereden Başlamanız Gerekiyor ?

Evet bez çanta alımı yapıp ya kullanacaksınız yada farklı grafikler üzerine uygulayıp internetten satış yapmayı hedefliyorsunuz. Ama nereden başlayıp doğru ürünü almak gerekiyor.

Şimdi sabırla talep etmiş olduğunuz ürün ile ilgili arama yapıyorsunuz tabi üretici firmaya ulaşıp avantajlı fiyatlar almak ve kar etmek istiyorsunuz. Ama bazı hususlar var ki çok can sıkıcı!!!

Baskısız toptan bez çanta aldınız hiç bir işlem görmemiş çantalara boyama yada transfer baskı yaptınız. Birde baktınız ki 35×40 çanta yandan ve dikeyden 5 er cm kısalmış neden mi adı üzerinde ham bez ve hiç bir işlem görmemiş çanta. Demek ki sipariş vermeden önce bunun gibi önemli faktörleri gözden geçirmemiz gerekiyor.

  1. Tam ebat olarak bir çanta alımı yapmadan önce çekme olasılığını düşünmeniz gerekiyor.
  2. Bez çantayı aldınız boyama yapacaksınız birde bakacaksınız ki bazı yerleri boya kabul ediyor bazı yerleri etmiyor. Sebebi içindeki polyester miktarı.
  3. Yıkadınız, boyadınız hiç bir problem yok bez çantayı ütülediniz çanta birden etrafından orantısızca çekmeye ve biçimsiz durmaya başladı. İçindeki dejenere polyester.

Şimdiden duyar gibiyim eeee biz bunları nasıl anlayacağız ve nasıl sipariş vereceğiz. Basit bir şekilde üretici ama sertifikalı firmaları araştırın ve bulun onlar size içinde polyester olup olmadığını beyan ederler. Ve bu doğru sonuçlara göre çantalarınıza nasıl davranacağınızı bilir ve tedbir alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir